Yarım

SIKÇA SORULAN SORULAR

Resimde gördüğüm ürünün aynısını alacak mıyım?
Sitemizden siparişiniz verdiğiniz ürünler birebir aynısı gelmektedir. Yanlış, Hatalı veya Eksik ürün gelmesi durumunda mesai saatleri içerisinde tekrar ücretsiz bir şekilde kargoya verilmektedir.
Siparişimin teslimat adresini veya alıcı adını değiştirebilir miyim?
Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizin onayı için sizleri bilgilendirme ve adres teyidi için aramaktayız. Bu esnada değiştirmek istediğiniz bilgilerinizi bize iletebilirsiniz.
Siparişim ne zaman gelir?
Sipariş verdiğiniz ürünleriniz onay alınmadan gönderilmemektedir. Saat 13:30'a kadar verilen siparişleriniz onay alındıktan sonra kargo firmasına verilmektedir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz meraklanmayın çünkü sipariş onayı için aramaktayız. Siparişlerinizi bu esnada değiştirebilir veya iptalini sağlayabilirsiniz. Ürünleriniz kargolanmak üzere hazırlanmaya başlandıysa (faturanız kesildiyse) veya kargoya verildiyse iptal edilemez. Bu durumda ürünü teslim aldığınızda iade edebilirsiniz.
Ürün veya siparişim ile ilgili taleplerimi/sorularımı nasıl iletebilirim?
Ürün özellikleri ile ilgili olan sorularınızı değerlendirmeler kısmından veya bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçerek hızlıca sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
İletişim Formu

HERHANGİ BİR SORU İÇİN BİZE ULAŞIN